Zelfde werkdag verzonden
Lingerie voor ALLE maten
Eerlijke omschrijving
Geld retour binnen 1 werkdag na ontvangst
Lingeriesetje Kant en Wetlook
  • Lingeriesetje Kant en Wetlook-1
  • Lingeriesetje Kant en Wetlook-2
  • Lingeriesetje Kant en Wetlook-3

Lingeriesetje Kant en Wetlook

Terug naar overzicht

€ 57,50

Lingeriesetje Kant en Wetlook - 3 delig - Longline beha, string en jarretelgordel - Beugelcups - Combineer met kousen, handschoenen of masker

Lees de volledige productomschrijving

Maak een keuze:

Direct naar betalen

  • Op voorraad
  • Directe verzending
  • Zelfde werkdag verzonden
  • Lingerie voor ALLE maten
  • Eerlijke omschrijving
  • Geld retour binnen 1 werkdag na ontvangst

9.0 / 736

‘Heel goed! Snelle levering, product zoals omschreven!!’

Productomschrijving

Lingeriesetje Kant en Wetlook

Brevity is the soul of lingerie.
Dit lingeriesetje kant en wetlook bevestigt het met weinig woorden: 'Wow, sexy'

3 Delig setje bestaande uit een beugelbeha, een jarretelhouder en een string. Alle 3 verstelbaar.
Zonder kousen, handschoenen en cat masker. Deze kunnen eventueel apart erbij besteld worden, zolang de voorraad strekt.

3 Delige sexy lingerie

Deze 3 delige sexy lingerie bestaat uit een beugelbeha die aan de achterkant haakjes en oogjes heeft (3 naast mekaar en 6 onder elkaar) en daardoor vaster of losser gemaakt kan worden.
Het kant van de beha valt soepel over de borsten. De elastische bandjes kunnen niet verplaatst, maar wel verschoven worden. De beugel in de beha voelt niet knellend en is bedekt met wetlook.
Onder de cups een balein die met wetlook bedekt is. Deze balein zorgt ervoor dat het kant mooi naar beneden valt. Aan de achterkant de wetlook stof. Stretchy stof met aan de binnenkant stof en aan de buitenkant de wetlook. 
Dit alles draagt bij dat de beha erg prettig aanvoelt op de huid.
Over de pasvorm straks meer.

De jarretelgordel bedekt met name de voorkant met kant. Aan de zij- en achterkant elastische bandjes. 
Je kunt de jarretelgordel vaster en losser maken door een schuifpaneeltje aan de achterkant. Erg prettig omdat de jarretelgordel zo, bij de juist gekozen maat, vrijwel nooit kan knellen.
Tip: Heb je een beetje buikje? De jarretelgordel draag je over je navel, zodat een eventueel buikje geraffineerd bedekt wordt. 
Tip: draag er hoge kousen onder. De jarretelgordel hoeft dan niet te ver omlaag getrokken te worden en blijft zo, sexy en charmant, jouw mooie rondingen bedekken.

Ook de string is verstelbaar. Aan de zijkanten is een schuifpaneeltje om dit te regelen.
In de string toon je aan de voorkant het kant en aan de achterkant de wetlook. De string heeft een smaller katoen kruisje.

Voor wie geschikt

Verkrijgbaar in de maten S, M en L.

De maat S:
is geschikt voor omtrek 70 en 75
70C, 70D, 70E, 70F, 75C, 75D, 75E

De maat M:
is geschikt voor omtrek 75 en 80.
Cupmaat 75C, 75D, 75E, 75F, 80C, 80D, 80E.

De maat L:
is geschikt voor vrouwen met omtrek 80, 85 (eventueel 90, kan echter wel gaan aftekenen) en cupmaat 80D, 80E, 80F, 85C, 85D, 85E (90D, 90C).

Als je tussen 2 maten valt: bij de grotere maat zal met name de beha soepeler vallen romdom. Ook de jarretelgordel en de string zullen losser vallen.
Heb je meer rondingen of draag je liever wat soepel vallend; kies de grotere maat.
Ben je de vrouw met een berst sportief lichaam, weinig rondingen, vrij jong dan kies je voor de kleinere maat.

Anna van Rode 9.0 / 10 - 736 Reviews @ Kiyoh